„Na sygnale”
Najlepszy serial paradokumentalny

„Na sygnale”
Najlepszy serial paradokumentalny

„Na sygnale”
Najlepszy serial paradokumentalny

NA SYGNALE

Serial fabularny, którego bohaterami są ratownicy medyczni ze stacji w Leśnej Górze. W każdym odcinku widzowie poznają historię innego pacjenta - wzorowaną na autentycznych przypadkach medycznych. A stawką zawsze jest ludzkie życie i zdrowie.
Serial „Na sygnale” to 20 minut czystej akcji - i niezły zastrzyk adrenaliny, który przyciąga 3 milionową publiczność!

Fabuła

Wiktor, Martyna, Adam i Piotr - to załoga karetki, która codziennie odpowiada na wezwania o pomoc. Ludzie, którzy żyją na granicy: każdego dnia podejmują ryzykowne decyzje i walczą o zdrowie chorych. Bez szczegółowych badań, bez diagnozy i dostępu do wszystkich leków, muszą utrzymać pacjentów przy życiu - do chwili, gdy trafią do szpitala.

Co dzieje się, gdy ratownik zamyka drzwi karetki, włącza sygnał alarmowy - i załoga odjeżdża z pacjentem do szpitala? Czyje słowa są najważniejsze, które gesty decydują o życiu lub śmierci?

Emisje: premiera - czwartek 21:55 oraz piątek 22:15

Informacje

Emisja: od 12.02.2014 | Czas trwania odcinka: 20 minut | Producenci: Tadeusz Lampka, Stanisław Szymański | Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, Grzegorz Waller | Scenariusz: Robert Mąka, Kacper Szymański, Monika Sitek, Dominik Matwiejczyk, Piotr Subbotko, Bartosz Blaschke, Dorota Jankojć-Poddębniak | W rolach głównych: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur, Konrad Darocha, Tomasz Piątkowski, Agata Załęcka, Lea Oleksiak

Nagrody i wyróżnienia
„Na sygnale” 2015