ARTRAMA TO JEDEN Z CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW TELEWIZYJNYCH I FILMOWYCH DZIAŁAJĄCY NIEPRZERWANIE OD 1994 ROKU

1,24 mln widzów „Na sygnale” w sezonie 20...

CZYTAJ DALEJ

Producent „Barw szczęścia” i „Na dobre i ...

CZYTAJ DALEJ

Ekipy „Na sygnale” wróciły na plan. W naj...

CZYTAJ DALEJ

Kaja Walden i Maciej Kosmala w obsadzie „...

CZYTAJ DALEJ

140 tys. widzów „Lekarzy na start”. Dobre...

CZYTAJ DALEJ

Producent filmów i seriali

Artrama Sp. z o.o.
Rok założenia: 1994
02-561 Warszawa , gen. Jarosława Dąbrowskiego 37
NIP : 5221019093 | REGON : 010821893 | KRS : 0000020752Kim jesteśmy?

Tadeusz Lampka

Założyciel i producent wykonawczy. Członek Polskiej Akademii Filmowej i absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Uhonorowany m.in. Bursztynowym Lwem w Gdyni, nagrodą SuperWiktora oraz Telekamerą.

Ilona Łepkowska

Jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce autorek scenariuszy filmowych i telewizyjnych, producentka filmowa oraz pisarka. Odpowiedzialna za sukces takich produkcji jak: M jak miłość, Barwy szczęścia czy Na dobre i na złe.

Ryszard Zatorski

Wybitny reżyser i autor wielu scenariuszy najpopularniejszych polskich produkcji ostatnich lat. Odpowiadał za reżyserię takich polskich przebojów kinowych jak: Nigdy w życiu, Tylko mnie kochaj i Dlaczego nie!

Piotr Wereśniak

Wybitny polski scenarzysta, reżyser oraz pisarz z którym mamy przyjemność pracować od wielu już lat. Twórca takich kultowych produkcji jak: Zakochani, Nie kłam kochanie, Och Karol 2 czy Wkręceni i Wkręceni 2.

Tworzone przez nas seriale, programy telewizyjne i filmy dokumentalne zawsze realizujemy z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Produkujemy przede wszystkim z myślą o widzach, gdyż to oni są ostatecznymi recenzentami naszej pracy.

Niezwykle cieszy nas fakt, że wiele z naszych produkcji cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem odbiorców, że od kilkunastu już lat nadawane są w tzw. paśmie prime time. Niezmiennie od lat wygrywając z konkurencją. Jesteśmy dumni z faktu, że wraz z bohaterami naszych seriali dorastają kolejne pokolenia widzów, a wiele z naszych produkcji zyskuje miano „kultowych”.
Nasze sukcesy zawdzięczamy współpracy z najlepszymi w Polsce twórcami, realizatorami i aktorami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw największe i najtrudniejsze nawet przedsięwzięcia telewizyjne i filmowe. Dysponujemy własnymi studiami produkcyjnymi, nowoczesnym sprzętem oraz sprawnymi ekipami filmowymi. Każdy etap produkcji filmu jest dla nas bardzo istotnym elementem całości, dlatego przy wielu naszych realizacjach pracujemy ze sprawdzonymi partnerami takimi jak: MTL MAXFILM – niezależny polski producent filmowy, Studio INTERFILM – dystrybutorem i producentem filmowym, a także z zajmującym się postprodukcją Studiem Online.
Nasze produkcje tworzymy zawsze
z myślą o widzach! Tadeusz Lampka

Hale produkcyjne i obiekty zdjęciowe

Na terenie naszej bazy filmowej w Falenicy znajdują się zaadaptowane oraz nowo wybudowane hale zdjęciowe, posiadające własne, profesjonalne zaplecza socjalne, parkingi, podjazdy, windy i wszelkie potrzebne ekipom filmowym udogodnienia.