„W rytmie serca”
Serial obyczajowy
„W rytmie serca”

Serial lifestylowy
„W rytmie serca”

W rytmie serca

Cotygodniowy serial obyczajowy emitowany od września 2017 roku na antenie telewizji Polsat.

Fabuła

Serial opowiada o losach zdolnego chirurga dr Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, Kazimierz Dolny, w którym na jaw wychodzą skrywane od lat sekrety. Tak rozpoczęła się historia, która na kilka sezonów połączyła losy głównych bohaterów tego serialu: przystojnego i dociekliwego doktora Adama, jego dawnej miłości Marii, ich syna Grzesia, pięknej policjantki Weroniki oraz niezwykle sympatycznego i trochę tajmeniczego dr Michała Zycha, a także wielu innych postaci, których losy co tydzień śledzi 2,4 mln widzów.

„W rytmie serca” to serial, który łączy w sobie wątki obyczajowe i kryminalne, a w każdym odcinku widzowie poznają nowe przypadki medyczne, które niejednokrotnie prowadzą do rozwikłania kolejnych zagadek w które wplątani zostali nasi bohaterowie oraz przedstawiciele lokalnej społeczności. Dzięki temu widzowie mają szansę poznać dalsze losy naszych bohaterów, ale także podziwiać grę aktorską wielu wybitnych polskich aktorów, który w naszym serialu występują gościnnie.

Informacje

Emisja: od 10.09.2017 | Czas trwania odcinka: 45 minut | Producenci: Tadeusz Lampka, Stanisław Szymański | Reżyseria: Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń| Scenariusz: Piotra Wereśniaka są także Izabela Aleksandrowicz i Dominika Hiliszczańska | W rolach głównych: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej – Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Zbigniew Zamachowski, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.