ARTRAMA TO JEDEN Z CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW TELEWIZYJNYCH I FILMOWYCH DZIAŁAJĄCY NIEPRZERWANIE OD 1994 ROKU W POLSCE

Wiele z naszych produkcji telewizyjnych cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców – od wielu już lat nadawane są one w  paśmie prime time. Nasze seriale niezmiennie wygrywają z konkurencją, a emisja wiodących produkcji Artramy trwa nieprzerwanie od 1999 („Na dobre i na złe”), 2007 („Barwy szczęścia”) czy 2014r roku („Na sygnale”). Jesteśmy dumni z faktu, że wraz z bohaterami naszych seriali dorastają kolejne pokolenia widzów, a wiele z naszych produkcji zyskuje miano „kultowych”.

Nasze sukcesy zawdzięczamy współpracy z najlepszymi w Polsce twórcami, realizatorami i aktorami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw największe i najtrudniejsze nawet przedsięwzięcia telewizyjne i filmowe. Dysponujemy własnymi studiami produkcyjnymi, nowoczesnym sprzętem oraz sprawnymi ekipami filmowymi. Każdy etap produkcji filmu jest dla nas bardzo istotnym elementem całości, dlatego przy wielu naszych realizacjach pracujemy ze sprawdzonymi partnerami: 

Produkujemy przede wszystkim z myślą o widzach, gdyż to oni są ostatecznymi recenzentami naszej pracy.

Tworzone przez nas seriale, programy telewizyjne i filmy dokumentalne zawsze realizujemy z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Tadeusz Lampka

Założyciel i producent wykonawczy. Członek Polskiej Akademii Filmowej i absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Uhonorowany m.in. Bursztynowym Lwem w Gdyni, nagrodą SuperWiktora oraz Telekamerą.

Ilona Łepkowska

Jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce autorek scenariuszy filmowych i telewizyjnych, producentka filmowa oraz pisarka. Odpowiedzialna za sukces takich produkcji jak: M jak miłość, Barwy szczęścia czy Na dobre i na złe.

Ryszard Zatorski

Wybitny reżyser i autor wielu scenariuszy najpopularniejszych polskich produkcji ostatnich lat. Odpowiadał za reżyserię takich polskich przebojów kinowych jak: Nigdy w życiu, Tylko mnie kochaj i Dlaczego nie!

Piotr Wereśniak

Wybitny polski scenarzysta, reżyser oraz pisarz z którym mamy przyjemność pracować od wielu już lat. Twórca takich kultowych produkcji jak: Zakochani, Nie kłam kochanie, Och Karol 2 czy Wkręceni i Wkręceni 2.
Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
© 2024 Artrama Sp. z o.o.

DANE KONTAKTOWE

  • Artrama Sp. z o.o.
    ul. J.Dąbrowskiego 37,
    02-561 Warszawa

    PL T: +48 22 540 82 00