Serial obyczajowy

W rytmie serca

Cotygodniowy serial obyczajowy emitowany od września 2017 roku na antenie telewizji Polsat.

Fabuła:

Serial opowiada o losach zdolnego chirurga dr Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, Kazimierz Dolny, w którym na jaw wychodzą skrywane od lat sekrety. Tak rozpoczęła się historia, która na kilka sezonów połączyła losy głównych bohaterów tego serialu: przystojnego i dociekliwego doktora Adama, jego dawnej miłości Marii, ich syna Grzesia, pięknej policjantki Weroniki oraz niezwykle sympatycznego i trochę tajmeniczego dr Michała Zycha, a także wielu innych postaci, których losy co tydzień śledzi 2,4 mln widzów.

„W rytmie serca” to serial, który łączy w sobie wątki obyczajowe i kryminalne, a w każdym odcinku widzowie poznają nowe przypadki medyczne, które niejednokrotnie prowadzą do rozwikłania kolejnych zagadek w które wplątani zostali nasi bohaterowie oraz przedstawiciele lokalnej społeczności. Dzięki temu widzowie mają szansę poznać dalsze losy naszych bohaterów, ale także podziwiać grę aktorską wielu wybitnych polskich aktorów, który w naszym serialu występują gościnnie.
Social media serialu:
Start emisji
od 10.09.2017
Czas odcinka
45 minut
Platforma

Producenci:

Tadeusz Lampka, Stanisław Szymański

Scenariusz:

Piotra Wereśniaka,Izabela Aleksandrowicz oraz Dominika Hiliszczańska

Reżyseria:

Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń

W rolach głównych:

Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej – Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Zbigniew Zamachowski, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.
Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
© 2024 Artrama Sp. z o.o.

DANE KONTAKTOWE

  • Artrama Sp. z o.o.
    ul. J.Dąbrowskiego 37,
    02-561 Warszawa

    PL T: +48 22 540 82 00