Serial obyczajowy

Wszystko przed nami

Serial opowiada historię młodych ludzi, którzy - po latach pracy we Włoszech - decydują się na powrót do Polski. Połączeni przyjaźnią i sprawdzeni w trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w Mediolanie, postanawiają założyć wspólny biznes. Opierają go na lojalności, demokratycznym zarządzaniu i zasadzie, że każdy wnosi do niego to, w czym jest najlepszy.

Fabuła:

Bohaterowie serialu to grupa zaprzyjaźnionych Polaków, których los rzucił do Mediolanu, gdzie całkiem dobrze sobie poradzili. To miasto stało się ich drugim domem, na razie nikt z nich nie zamierza stąd wyjeżdżać. Po latach pracy na obczyźnie, wskutek dość dramatycznych wydarzeń, zdecydują się jednak na powrót do kraju. Miastem docelowym będzie Lublin. To tu wkrótce znajdą nową życiową przystań i założą wspólny biznes. Na początku jednak widz śledzi perypetie bohaterów za granicą oraz ich rodzin w kraju. Emigracyjną paczkę tworzą: prawnik Paweł Mazur, pracujący w jednej z mediolańskich kancelarii, barman z lokalnej trattorii, Wojtek Szczepański, księgowy Leszek Kozak z żoną Basią i synem Michałem, dorabiający po godzinach w nielegalnym kasynie, budowlaniec Stefan Małek, mający własną firmę remontową oraz była modelka, Agata Gajewska - Pavoni, wiodąca dostatnie życie u boku męża - włoskiego arystokraty. Syn Leszka i Basi urodził się we Włoszech, nigdy jeszcze nie był w Polsce.
Start emisji
24.09.2012
Czas odcinka
25 minut
Emisja
od pn do czw,
godz. 18:20
Platforma

Producenci:

Tadeusz Lampka, Stanisław Szymański

Producent kreatywny, kierownik literacki:

Ilona Łepkowska

Reżyseria:

Piotr Wereśniak, Kinga Dębska, Jose Iglesias

Kierownik produkcji:

Michał Walczak

W rolach głównych:

Michał Malinowski, Magdalena Łaska, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Jowita Budnik, Paweł Ciołkosz, Gabriela Muskała, Piotr Nowak, Katarzyna Figura, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska, Ewelina Gnysińska i inni

Scenarzysta wiodący:

Maciej Sobczyk
Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
© 2024 Artrama Sp. z o.o.

DANE KONTAKTOWE

  • Artrama Sp. z o.o.
    ul. J.Dąbrowskiego 37,
    02-561 Warszawa

    PL T: +48 22 540 82 00